як сплести з бісеру дерево

Плетіння дерев і виготовлення квітів з бісеру доставляє маленькі радості покупцям і майстрам, які займаються оформленням таких робіт. Тут зібрано достатньо інформації для цілої книги з плетіння бісером квітів або дерев. Для новачків, початківців займатися бісероплетінням, часто не зовсім зрозумілі схеми плетіння та інструкції, представлені в мережі. У нашому розділі майстер класів є покрокові інструкції і постійно з’являються нові уроки, що описують техніку плетіння, поетапно відображаючи всі дії на фото з досить докладним описом. Бажають переглянути відеоуроки по збірці бісерних дерев і квітів, можуть подивитися ці відеоуроки у відповідному розділі меню сайту.

Самим, самим початківцям займатися бісероплетінням, рекомендується вибрати прості види робіт і легкі техніки плетіння, спробувати зібрати не велике деревце, а вже потім переходити до виробам великого масштабу. На сайті є інфо рмація про те, як вибрати і купити не дорогий, але якісний бісер. Ви дізнаєтеся, де дістати і як правильно вибрати мотки дроту, паєтки, монетки, зібрати декоративні підставки. Окрему увагу приділено тому, як зробити ствол для дерева з бісеру.

Вміщені тут найкрасивіші схеми плетіння Ви можете отримати абсолютно безкоштовно і завантажити сторінки з майстер класами на свій комп’ютер. У модулі коментарів Ви можете без реєстрації онлайн спілкуватися з іншими майстрами і обмінюватися досвідом в бісероплетіння. Викладені на фото вироби з бісеру Ви можете замовити і купити через Інтернет за невеликою ціною, якщо раніше їх не купить хтось інший. Дослідження серед майстрів і цінителів бісерного творчості показують, що найбільш популярним в оплетении виробів з бісеру є бісер білого, чорного, блакитного, червоного, зеленого, рожевого, синього і чорно-білого кольорів (за зменшенням).

Купивши необхідні набори інструментів, а також бісеру, дроту та інших матеріалів, Ви абсолютно легко зможете зайнятися плетінням свого першого дерева або квітки з бісеру. Найбільш гарні роботи у новачків виходять за рахунок яскравих фарб, такі як: апельсинове (мандаринове) дерево, сакура, грошове дерево з монет, Ейва, верба, горобина, банзай, інь-янь, кавове дерево, береза (берізка), дерево ельфів, бузок, мімоза, гліцинія, яблуня, букети троянд (або рожевий кущ), калина та інші. Експериментуйте і у Вас вийдуть абсолютно незвичайні дерева і квіти з бісеру.

Як сплести з бісеру дерево

Прочитати статтю повністю.


Коментарі:

Катерина Путякова спасибо большое! дуже хороший урок! всі роботи дуже красиві!

татьяна роман я роблю 60 см дроту і у мене всього 1 см де то залишаються хвостики, я зможу їх потім вплести в основну гілку???

Євгенія Грищенко Я беру 80 см

Share →